.

.

Wellness Core Едноставно Shreds Жито Слободни Куче Topper 4 Вкус 8 Торбичка Сорта | 2 секој: Пилешко Лосос Тиква, црниот Дроб, Брокула, Говедско месо со Моркови, Туна Говедско месо

Wellness Core Едноставно Shreds Жито Слободни Куче Topper 4 Вкус 8 Торбичка Сорта | 2 секој: Пилешко Лосос Тиква,

DEN 720.00

Пристапност
Во достапна форма

Жито Слободен;Богат Со Белковини. 100% Природни.Без Месо Нус-Производи, Пченица, Пченка, Соја, или Вештачки Бои, Вкусови и Конзерванси.Топ тоа.Се меша.Снек тоа; Удобен 3 вкус мостра - 2 од секој - ви овозможува да се обиде пред извршување на случај.Овој објект не е производител создадени од различни пакет и не ќе бидат испратени во оригинал производителот на пакувањето.ОСНОВНИ Едноставно Shreds Надополнува може да се користи како миксер, topper или ужинка да се додаде до целосна и правилна исхрана.Секој е вкусна рецепт со едноставно 5 состојки или помалку— 100% природни, без зрна и не спојници.

Главните карактеристики

Избор на клиент