.

.

6-Инчен Торта Круг, (25-Pack) торта кругови 6 инчен ,торта круг база

6-Инчен Торта Круг, (25-Pack) торта кругови 6 инчен ,торта круг база

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ, СИЛНА И БЕЗБЕДНА - е направен од висок квалитет на картонот, нашата бела торта кругови се супер силен и здрав.Можат да бидат покриени со пластична фолија заврши или подарок заврши и украсени со панделки и чипка.ПОВЕЌЕ намени - Нашата торта кругови не се добро само за колачи само.Додека таа обезбедува здрав поддршка за тркалезни торти и го држи врвот слоеви на нивоа торти за лесна монтажа, Тоа исто така може да се користи за колачи, пици и пити, како и куки и слатки одмори плата и разни повеќе креативни начини. 6-Инчен Торта Кругови.СПЕЦИЈАЛЕН БОНУС ПАКЕТ - збир на 25 кругови секоја од следниве димензии : 6 круг бела торта кругови- *ПОСЕБНИ НИСКА ЦЕНА * КУПИ И да се СПАСИ!!!* За еднократна употреба кругови можат да се рециклираат или да се компостираат.Доживотна 100% Задоволство Гаранција од страна На Пекарски Провизии.Овој производ е дистрибуиран строго со ЦРВЕНА ROVER.Бела торта круг база.Круг одбор го држи врвот слоеви на нивоа торти за лесна монтажа 6-Инчен Торта Круг торта круг база 6 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент