.

.

Suave Деца 3 во 1 Шампон клима уред Тело Измијте За Солза-Бесплатна Бања Време, Лубеницата се Прашувам, Дерматолог-Тестирани Деца Шампон 3 во 1 Формула 40 мл

Suave Деца 3 во 1 Шампон клима уред Тело Измијте За Солза-Бесплатна Бања Време, Лубеницата се Прашувам, Дерматолог-Тестирани

DEN 478.08

Пристапност
Во достапна форма

Овој 3 во 1 шампон клима уред тело измијте пакети тројна удар на овошен чисти во еден deliciously едноставен чекор.Оваа детска шампон и балсам е исто така децата тело измијте да се обезбеди сите-во-едно очисти во само еден брз чекор, помагајќи им на децата брзаат назад кон забава.Овој шампон за деца чисти и работи како деца средството за смекнување на косата да им помогне на detangle јазли за да земе здив и мазна коса.Направи бања време забавно и пријатно искуство со Suave Деца!Оваа Лубеницата се Прашувам 3 во 1 комбинира деца шампон, клима уред, и телото се мијат во еден брз чекор, што ја прави совршена за деца кои не можат да седат мирни!На благ шампон чисти и освежува деца' косата, додека средството за смекнување на косата помага во намалување на сплит завршува и да ги елиминираат тешки tangles за мека и да се управува на косата.Телото се мијат омекнува и smooths кожата, како и суптилни лубеницата мирис остава децата' косата и кожата свеж мирис и изглед чисти додека нивниот следен бања.Овој 3 во 1 шампон клима уред тело измијте чистење за деца е направена со солза-бесплатно, противалергиски формула која е ophthalmologist-тестирани и дерматолог-тестиран за да бидете сигурни дека вашето дете има пријатно искуство — и тоа бања време се одвива непречено за вас.За најдобро користење, стискаш за џвакање топка големина на износот на влажна коса и пенливата во перика на меурчиња.Масажа со текот на влажна кожа.Исплакнете темелно, оставајќи зад себе мека, чиста коса и кожата.Обидете Suave Деца Чисто Забава Коса Detangler да се направи косата, дури и полесно да се управуваат и стил.Експериментирате со различни коса производи и мириси, вклучувајќи Кокос, Праски и Малини, додека не се најде вашите деца' омилен Suave шампон, клима уред, и телото за миење.Suave Деца нуди голем број на производи коса и кожата производи специјално дизајниран за деца.Обидете се на нашиот Глупо Apple коса detangler да се избалансираат јазли, или нашиот Свежи Spider-Чувство 3-in1 деца шампон за коса, клима уред и bodywash.Suave Деца Лубеницата се Прашувам 3-во-1 шампон, клима уред и тело измијте освежува косата и кожата на кожата во само еден лесен чекор, помагајќи им на децата брзаат назад кон забава.

Главните карактеристики

Избор на клиент