.

.

PopSockets: PopGrip со Swappable Врвот за мобилни Телефони & Таблети - Лама Glama

PopSockets: PopGrip со Swappable Врвот за мобилни Телефони & Таблети - Лама Glama

DEN 286.56

Пристапност
Во достапна форма

Како тоа функционира - Променете го вашиот топ во само секунди.врвовите на сите наши Pop Grips се меѓусебно?!.Pop Grips се компатибилни со Pop Wallet+, Otter + Поп случаи, Pop Popwer Дома безжичен полнач, Pop Mount 2, Pop Grip Apple Airpods Носителот, Pop Grip Усните, Pop Grip Слајд, Pop Chain, и Pop Thirst.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности.Otter + Поп и Swap. Стапови најдобро да се изедначи тешко пластични предмети.Pop Sockets Pop Grip ви овозможува да се земе selfies, текст со леснотија, или стојат во вашиот телефон нагоре на табелата.Но Чекајте, Има Повеќе!.На Pop Top е swappable врвот без лепливи база.Pop Grips се компатибилни со Pop Wallet+, Otter + Поп случаи, Pop Power Дома Безжичен Полнач, и Pop Mount 2.Опфатени со Pop Sockets' ограничена гаранција.Изберете "Врвот" Само кога ќе продавница нашите производи да се спаси неколку долари и купи само она што ви треба за топ-замена успех.Дали ќе се спомене секој Pop Sockets Pop Grip вклучува swappable Pop Top?Префрлување од вашиот Pop Top за друг или да го отстраните целосно за безжично полнење способности.Сега можете да го трампа вашиот врвот за да одговара на вашето расположение промените вашиот стил, или да додадете функција во вашиот телефон.Пробвам и брзо ќе сфатат дека посебна "клик" е звукот на магија.Дали некој се каже Безжични Слушалки Носителот?On-the-go Lip Balm?На freakin' Шише Настроената?!.Најдобро.46 mm) кога се распадна, .Ние не можеме да зборуваме за замена без да се спомене нашите snazzy, swappable Pop Wallet+.

Главните карактеристики

Избор на клиент