.

.

Орион Моторни Техника Двојна Кочење Пролет Компресор Алатка Set | Пар на Тешки Серпентина Пролет Компресор Алатки со Безбедноста Заградата и Случај, 2200lb Капацитет, 11

Орион Моторни Техника Двојна Кочење Пролет Компресор Алатка Set | Пар на Тешки Серпентина Пролет Компресор Алатки

DEN 1271.76

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .ИДЕАЛЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ВОЗИЛА : Со своите 11-инчен опсег и 2200 фунти капацитет, Орион Моторни Техника е универзална кочење компресори работи исклучително добро за делови најде на повеќето автомобили, пик-ап камиони, и други големи возила.БЕЗБЕДНО и СТАБИЛНО ЗАГРАДАТА : Ова серпентина пролет компресор сет карактеристики на стигнале стапка која обезбедува стабилни паралелно компресија, како и заштита од случајно ослободување на пролет под висок напон.БЕЗБЕДНА за ЗАКЛУЧУВАЊЕ ДИЗАЈН : На зависник вилици се комбинираат со прецизност провира на овие корисна компресија прачки за да бидете сигурни дека се што се заклучува во место за дополнителна безбедност.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Нашата пар на тешки-должност кочење пролет компресор алатки може да се пофали голема трајност и отпорност на корозија под дури и да се казнат употреба благодарение на нивните термички обработени 45# челична конструкција и премиум поцинкуван заврши.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Орион Моторни Техника поддржува овие алатки со вообичаените силна гаранција и пријателски 24/7 услуги на клиентите, притоа обезбедувајќи дека ќе уживате во нивната употреба за годините што доаѓаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент