.

.

WATERCARBON Авто Делови Индустрии Директно Биче Прстен Тапацир Инсталација Комплет Клешти Седиште Покрие Тапацир Биче Прстени пакет-150-Парче Прстен Сет

WATERCARBON Авто Делови Индустрии Директно Биче Прстен Тапацир Инсталација Комплет Клешти Седиште Покрие Тапацир

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики едноставна клешти со винил натопена рачки. 150 биче прстени вклучени.Доволно за 1 седиште.За инсталација на "биче прстен" сврзувачки елементи,Специјално направени за контрола и мувла биче прстени за затворање,Пролет натоварени да се одржи биче прстен во вилиците за време на употреба.Биче Прстен клешти за тапацир работни места за сите возила столче Мебел душек и софа за мечување, животни, торби/вреќи тапацир, арматурата, gabions, Миленичиња куче, мачка кафез Бодликава жица mesh брзо се притисне затвора прстен Биче прстени работа како тешки-должност главен во подебел ткаенини како платно, кожа, burlap, винил поцинкувана челична за отпорност на корозија, удобно мек зафат ПВЦ справи.WATERCARBON Авто Делови Индустрии Директно Биче Прстен Тапацир Инсталација Комплет Клешти Седиште Покрие Тапацир Биче Прстени пакет-150-Парче Прстен во Собата,Економија тапацир инсталација комплет карактеристики едноставна клешти со винил натопена рачки. 150 биче прстени вклучени (доволно за 1 седиште).

Главните карактеристики

Избор на клиент