.

.

XHAAWH Природни Кристал Чакал Инсталирате во Едноставни Виолина Стаклено Шише Рок Чипови Падна Камен Исцелување Реики Чакра Дома Декор Подароци Декоративни Кристал

XHAAWH Природни Кристал Чакал Инсталирате во Едноставни Виолина Стаклено Шише Рок Чипови Падна Камен Исцелување

DEN 1936.80

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е пријателски и жива енергија-повеќе видлив и немирен од повеќето amethysts, прави да се чувствувате внимателни и будни за време и по употребата.На кристали може да се користи за чистење на просториите, да се создаде една света простор, и го негува и да ги заштитат луѓето во домови или згради.Карактеристиките на хематит и smoky кристал изпускам чувство на смиреност, заземјување и заштита.Текстурата е чисто, јасно и проѕирен, а бојата е топло и мазна.Кристал е духот на природата.Тоа е апсорбирана суштината на небото, земјата, сонцето и месечината за 400 милиони години.Тоа има посебен молекуларна електрични структура и супер аура енергија, која може да ги апсорбира сите лоши негативна енергија и ослободување позитивна енергија.Природни Кристал Чакал Инсталирате Во Едноставни Виолина Стаклено Шише Рок Чипови Падна Камен Исцелување Реики Чакра Дома Декор Gifts Crystals се дарови од природата.Секој кристал е уникатен.Производите се испратени може да биде малку поинаков од слики, но ние ќе се обидеме потрудиме да бидат конзистентни.Ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Избор на клиент