.

.

WGXQMC Телефон Прст Проширување на Стенд - Потпирач за Рака Зафат & Зафат Широко - ја Подобрува Телефон Контрола Компатибилен на Речиси Сите Телефони Случаи(Сина, Розов

WGXQMC Телефон Прст Проширување на Стенд - Потпирач за Рака Зафат & Зафат Широко - ја Подобрува Телефон Контрола

DEN 263.52

Пристапност
Во достапна форма

【Никогаш не Падне】Мобилен телефон прст стојат носителот се направени од издржлив ABS и силно лепило.Осигурате долг животен век и силна вискозитет, без пилинг надвор од вашиот телефон. 【Премиум Големина】Нашиот мобилен телефон носителот има совршена големина и лесно може да се поврзани на било кој мобилен телефон или уред модел & мобилен телефон случај. 【Декорирате Вашиот Телефон】Користење на нашите телефонски носителот, вие не само што може да направат вашиот живот полесно, но исто така да додадете cuteness и шарм во вашиот телефон и да го направите да изгледа поубаво. 【180° Виткање】Нова верзија на кружни проширувањето стапка може да биде укината 180°.Лесно прилагодување на агол на гледање ви се допаѓа да се игра на вашиот телефон или гледате видео записи. 【Задоволството на клиентите Гаранција】Ние ве уверам дека нема да биде разочаран со нашите производи и услуги.Сепак, доколку наидете на било кој тип на проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Избор на клиент