.

.

OCHSTIN Ќелави Мачка Облека, Лето Маица, Шарени Polka Точка Печати Camisole, за Sphynx,Cornish Рекс, Devon Рекс, Peterbald, Ќелави Мачка Облека од Разни Големини

OCHSTIN Ќелави Мачка Облека, Лето Маица, Шарени Polka Точка Печати Camisole, за Sphynx,Cornish Рекс, Devon Рекс,

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Зошто Ќелави Мачка треба да носат облека? - Без заштита од Мачка влакна, Sphynx ќелави мачка е многу осетлива на температура и лесно да се повреди. - Температура од 15-25 степени, тие треба да носат Медиум дебел памук палта.КВАЛИТЕТ : Направен од 100% квалитетот памук. - Нашата облека може да ја спречи алергии и намалување на вознемиреноста за повеќето време. *Ако некој од мерењата се 'помеѓу" двете големини, изберете поголем големина.Ако не сте задоволни со вашиот шопинг искуство или производ, ние ве поттикнувам да контактирате со нас за да можеме да се реши ова прашање!. - Температура над 25 степени, тенки маици ќе бидат добар избор.Карактеристики : Материјал : 100% памук Дебелина : тенок Сезони : Пролет, Лето Миење на Грижа : Машина мие,се исуши за подолг живот.Ние изберете ткаенина која одговара на нивната кожа најдобро. - Нивната кул изглед е многу погодна за фустан-up и преземање на слики.Забелешка : *Доколку вашето домашно милениче не носат облека обично, тој или таа може да одеше чудно во првите 30 секунди до една минута и наскоро тој се користи за тоа.ГОЛЕМИНА : Сите големини се на располагање. - Температура од 10-15 степени, тие треба да носат дебел памук палта.Ве молиме бидете сигурни да се однесуваат на големината информации пред да купите.Модерен дизајн ја прави вашата мачка специфичен и симпатична.СОВРШЕН ПОДАРОК : Совршен милениче врвот uitable за секојдневно носат за одење, отворено, Спорт, Патуваат во пролет summergift за вашиот малку cutie.Повеќе големината информации ве молиме погледнете на големината на табелата.Сите овие големина предлози се за Ќелави Мачка Само.Големина на Информации : *Оваа кошула е совршен за Sphynx Мачка, Devon Рекс Мачка, Cornish Рекс Мачка и Петар ќелава Мачка.Исто така, еден убав реквизит за мачка фотографија во сезони празник.Вашето Задоволство е Нашиот Прв Приоритет!HAICHEN ТЕЦ ви нуди 100% доживотна гаранција со секој ќелави мачка прибор за облека што го прави ова целосно ризик купување!ПРОВЕРЕТЕ нашата продавница ,постојат повеќе прекрасна облека за вашата прекрасна милениче.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние во голема мера вредност на нашите клиенти и да сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Лесно да се натпревар за секојдневно носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент