.

.

VGEBY Далечински Контролер Сигнал Extender, Далечински Контролер Сигнал Засилувач на Сигналот Бустери Range Extender се Вклопуваат за Hubsan Zino PRO/Плус/ZINO1

VGEBY Далечински Контролер Сигнал Extender, Далечински Контролер Сигнал Засилувач на Сигналот Бустери Range

DEN 244.56

Пристапност
Во достапна форма

SMART ДИЗАЈН : Plug and play, едноставна и брза инсталација и демонтажа, не‑деструктивни инсталација дизајн, и е компатибилен со hubsan ZINO PRO/Плус/ZINO1 и внимателно да се Провери модел.парична КАЗНА ИЗРАБОТКА : Далечински Контролер Сигнал Засилувач е исклучителна и компактен, кој е лесен за носење, удобен и практичен.ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : Може да ја зајакне далечинскиот управувач сигнал и ефективно да го прошири летање далечина.ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Широко се користи, направени со висок квалитет пластика и алуминиум материјал, така издржливи и долготрајни и безбеден за употреба, премногу.ГАРАНЦИЈА : Ние се стремиме да се обезбеди подобро клиент искуство.Во однос на било каков проблем на овој производ, можете да испраќате пораки како е.Функција : SMART ДИЗАЈН : Plug and play, едноставна и брза инсталација и демонтажа, не‑деструктивни инсталација дизајн, и е компатибилен со hubsan ZINO PRO/Плус/ZINO1 и внимателно да се Провери модел.Парична КАЗНА ИЗРАБОТКА : Далечински Контролер Сигнал Засилувач е исклучителна и компактен, кој е лесен за носење, удобен и практичен.ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : Може да ја зајакне далечинскиот управувач сигнал и ефективно да го прошири летање далечина.ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Широко се користи, направени со висок квалитет пластика и алуминиум материјал, така издржливи и долготрајни и безбеден за употреба, премногу.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Далечински Контролер Сигнал Extender Material : Пластични + Алуминиумски Alloy Color : White Single големина : Прибл. 66 x 62 x 16mm/2.6 2.4 x x 0.6 in Type : РК Accessories Quantity : 1 Pair Application : за Hubsan ZINO PRO/Плус/ZINO1 Package Листата : 2 x Далечински Контролер Сигнал Extender.

Главните карактеристики

Избор на клиент