.

.

10 Инчен Инчен Лаптоп Торба Ракав Случај Мермер Лаптоп Водоотпорен Компјутерски Таблет Носи Торба Покрие

10 Инчен Инчен Лаптоп Торба Ракав Случај Мермер Лаптоп Водоотпорен Компјутерски Таблет Носи Торба Покрие

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Водоотпорен.Marblecomputer Торба 10" 12" 13" 15" 17 Инчен Лаптоп Носи Торба Ракав.Мермер На Патент На Врвот Отворање Слајдови Отворањето Непречено За Лесен Пристап На Уредот.Тенок И Лесен, Тоа Ќе Не Направи Уред Гломазна, И Тоа Може Да Биде Лесно Падна Во Briefcase, Ранец Или Други Торба.Мермер На Површина Е Направен Од Високо-Густина Оксфорд Ткаенина, И Ентериер Е Исполнет Со Полиестер Пена Баласт Слој, Кој Може Да Го Апсорбира Шок И Вибрации, И Заштита На Вашата Опрема Од Прашина, Нечистотија, Влијание, Влијание И Случајно Гребнатини.Како Професионален Лаптоп Ракав Бренд, Имаме Различни Серија Во Нашата Продавница Да Ги Задоволат Вашите Потреби.Полни 18 Месец Грижете Се-Бесплатно Гаранција Со Доживотна Поддршка! 24 Часа Услуги На Клиентите Поддршка, Само Да Ги Купите И Да Уживаат Во Овој Супериорен Производ Со Доверба И Ризик Бесплатно!. 10 Инчен, 12 Инчи, 13 Инчен, 15 Инчи, 17 Инчи Се Погодни За Повеќето Падовите И Тетратки.Компјутер Лагер Торба, Компјутерски Торба, Торба За Лаптоп, Лаптоп Торба, Компјутерски Лагер Торба, Лагер Торба.Мермер Карактеристики 1.10" 12" 13" 15" 17 Инчен Лаптоп Носи Торба Ракав,Заштитете Го Вашиот Лаптоп Од Гребење, Шок И Прашина 2.Истите Букви На Предната И Задната Страна,Светло И Удобно, Двојно Патент Дизајн,Целосно Да Се Заштити Вашиот Компјутер Од Тоа Да Биде Изгребани, Јавните Вода, Истиснување И Така Натаму; 3.Тенок И Лесен,Водоотпорен,Супер Мека Рачка,Лесно Да Се Носат 4.Машина Перат,Може Да Се Повтори, Чистење, Лесно Да Се Исуши.Никогаш Не Исчезнат 5 Добар Квалитет, Конкурентна Цена, Јасно Модел, Лесен За Носење, Тоа Е Најдобриот Подарок За Семејството И Себе Си.Нашата Продавница Секогаш Има Една Кој Одговара На Вашата Визија, Јас Ви Посакувам Среќен Шопинг.

Главните карактеристики

Избор на клиент