.

.

HOLPPO Домаќинство Борови Дрва Складирање Клупи со Седиште Перница, Дневна Соба и Ходникот Cloakroom Мултифункционален Стои Складирање на Изметот, Боја: Сива боја (Боја : Б

HOLPPO Домаќинство Борови Дрва Складирање Клупи со Седиште Перница, Дневна Соба и Ходникот Cloakroom Мултифункционален

DEN 1425.60

Пристапност
Во достапна форма

Чевли решетката е направен од висок квалитет на борови дрва, Цврсти, трајни, Силна носивоста.Мулти-Функција за Складирање Организација, Покрај складирање чевли, Тоа може да биде исто така се користи како седи на клупа кога ќе треба да се врзат чевлите, или кога сте надвор на столици.Ергономски дизајниран, удобно седи висина (41cm).Ова може да биде поставен насекаде во вашиот дом, кујна, спална соба, дневна соба.Секој агол претставува елегантен новата држава, и секој детал е уникатен уметнички агломерација.Нема повеќе преполни чевли на подот и ја губите време во потрага за опрема за кога ќе излезе.И да ја задржите вашиот телото опуштено а ќе заврши за утовар и истовар да се избегне паѓање надолу.Производот Категорија : чевли bench Material : Борови дрва, Памук, лен, Висок квалитет на хардвер accessories Style : Едноставен modern Whether да се соберат : assembly Product Димензии : Должина 60см, ширина 30cm, висина 41cm.Користете опсег : погоден за домашни, Ходникот, дневната соба, Cloakroom, канцеларија, итн.Ако ви треба други стилови, имаме различни стилови и бои во продавницата, можете да ја проверите на мојот store If имате било какви прашања, можете да нè контактирате.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент