.

.

apofly 1PC Тетоважа Магија Боја Кора Off Маска Усна Сјај Водоотпорен Усна Сјај Багра Долготрајни Водоотпорен Усна Сјај за Жени, Девојки (Цреша Црвениот)

apofly 1PC Тетоважа Магија Боја Кора Off Маска Усна Сјај Водоотпорен Усна Сјај Багра Долготрајни Водоотпорен

DEN 306.00

Пристапност
Во достапна форма

ПРИРОДНАТА УБАВИНА : Нема повеќе неуредна кармин да се справи со текот на денот.се применува оваа кора исклучување усна дамка и да уживате во боја на вашите усни, без дебели glop!Светлината и мазна, се чувствува како да има торта.мека на допир ви донесе фантазија искуство.ВРЕДНИ ПАКЕТ : Пакет содржи 1 buc кора исклучување усна сјај.избрани бои, нема боја избор на тежина.ТРАЕ во текот на целиот ДЕН ДОЛГО : Обидете разлика на технологија која го прави вашиот усна шминка да трае во текот на целиот ден долго.Секоја цевка е вграден во апликатори за совет, така што ќе може директно да се применат на усна дамка на вашите усни.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Совршен за професионални салон, свадба, партии и за домашна употреба.Овој пакет доаѓа со шест различни бои, така што ќе може да се координираат вашиот стил секој ден.ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА ЛЕСНО ДА се НОСАТ : долготрајни водоотпорен усна сјај, преносни големина, лесно да се носат.Трае со часови, може да се пие и јаде со малку отстранување.ПРИРОДНАТА УБАВИНА : Нема повеќе неуредна кармин да се справи со текот на денот.се применува оваа кора исклучување усна дамка и да уживате во боја на вашите усни, без дебели glop!Светлината и мазна, се чувствува како да има торта.мека на допир ви донесе фантазија искуство.ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА ЛЕСНО ДА се НОСАТ : долготрајни водоотпорен усна сјај, преносни големина, лесно да се носат.Трае со часови, може да се пие и јаде со малку removal LAST на целиот ДЕН, ДОЛГО : Обидете разлика на технологија која го прави вашиот усна шминка да трае во текот на целиот ден долго.Секоја цевка е вграден во апликатори за совет, така што ќе може директно да се применат на усна дамка на вашиот lips VALUABLE ПАКЕТ : Пакет содржи 1 buc кора исклучување усна сјај.избрани бои, нема боја избор на тежина.Опис : Главен Материјал : Еко-пријателски material Color : red Size : 4.13 во answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including1*Усна Сјај.

Главните карактеристики

Избор на клиент