.

.

uxcell Центрифуга Цевка Рек Складирање Кутија 96-И Полипропилен Држачот за 0.2 ml Microcentrifuge Цевки, Ампули, Примероци 5mm Дупка Кол 2 парчиња

uxcell Центрифуга Цевка Рек Складирање Кутија 96-И Полипропилен Држачот за 0.2 ml Microcentrifuge Цевки, Ампули,

DEN 275.76

Пристапност
Во достапна форма

[Size] - Одговара за 0.2 ml микро-центрифуга цевки, 96 Добро; Вкупната Големина : 125x88x30mm / 4.92*3.47*1.18 Инч (L*W*H); Дупка со Дијаметар : 5mm / 0.2 Инчи. [Материјал] Изработени од полипропилен пластика(ПП), лесни, висока температура и ниска температура отпор. [Замрзнувач Безбедно] - Температура Отпор Опсег : -150~120 ℃ / -238~248 ℉. [Лесен за Употреба] - Азбука и број на индекс за лесно следење на примероци. [Примена] - Погоден за чување на центрифуга цевки, ампули, шишиња, масло ампули во замрзнувач.(Цевка НЕ се опфатени тука).Полипропилен(PP) Материјал.Замрзнувач Безбедно.Монтажни Капак.Азбука и Број на Индекс.Температура Отпор Опсег : -150~120 ℃ / -238~248 ℉.

Главните карактеристики

Избор на клиент