.

.

Beseller Samsung Галакси S10+ Плус Батеријата Случај 5000mAh, Надворешна Батерија Полнач за Батерија Пак Заштитни Случај за Галакси S10 Плус(6.4 Инчи)

Beseller Samsung Галакси S10+ Плус Батеријата Случај 5000mAh, Надворешна Батерија Полнач за Батерија Пак Заштитни

DEN 2366.40

Пристапност
Во достапна форма

【Изградба на Квалитетот】 : батеријата школка материјал направен од страна на TBU+ABS, мека рака-чувство дизајниран и хард-школка за да го заштитите вашиот S10 Плус телефон од секојдневна употреба во рака-есен, носат или солза уште.Полнење Samsung Галакси S10 Плус : 1). 【Батерија Тип】 : 5000m Ah Волумен Li-полимер батерија на случај.притиснете и задржете го копчето за 3 секунди за да го наполнам телефонот или исклучување на полнење на батеријата случај целосно одговара на Samsung Galaxy S10 копчето позиција.smart LED светла го покажуваат остане на власт.

Главните карактеристики

Избор на клиент