.

.

Мачка Капа,Лав Грива за Мачки,се Облекуваат Вашата Мачка Како Лав.3 Различни Големини. (L)

Мачка Капа,Лав Грива за Мачки,се Облекуваат Вашата Мачка Како Лав.3 Различни Големини. (L)

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

ОБЛЕЧИ ВАШЕТО БЕБЕ МАЧКА-алал да му е,можете да се облекуваат вашето бебе мачка како величествен лав сега.ПОГОДНА-Постојат 3 различни големини за различни мачки, Тоа не е важно дали вашата мачка е голема или мала, секогаш може да се најде вистинската големина.БЕЗБЕДНО И ТРАЈНО-Тоа е направен од високо квалитетни материјали, innocuous и unpoisonous,вашата мачка може да се користи безбедно.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ - Тоа не може да сноси висока температура, чувајте го подалеку форма пламен.УСЛУГА-гаранција за Квалитет и 5-ѕвезда услуги на клиентите.Ако имате било какви проблеми со нашите производи, едноставно да ги споделите со нас и ќе бидат понудени за ЦЕЛОСНА наплата или замена.Облечи вашиот кожен пријател како симпатична лав.ГОЛЕМИНА : (вратот обемот) S за 28cm M за 32cm L за 38cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент