.

.

Кабелот Рака Синџир Предиво Топката Мобилен Телефон Lanyard Мобилен Телефон Синџир Телефон Загуба Превенција За Врвка За Телефон Падне Превенција Телефон Случај Кап?

Кабелот Рака Синџир Предиво Топката Мобилен Телефон Lanyard Мобилен Телефон Синџир Телефон Загуба Превенција

DEN 1701.60

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 240mm.Материјал : кадифен.Боја : КАКО на Сликата.Количина : 1 Pcs.Пакет содржи : 1*Телефон Синџир(само синџир).Количина : 1 Pcs Material : plush Size : 240mm Color : КАКО Picture Package вклучуваат : 1*Телефон Синџир(само синџир)Забелешка : 1.Поради светлината и го следи ефект, бои може да има лесно разлика.2.Ве молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот разбере!.

Главните карактеристики

Избор на клиент