.

.

2pc Килибар ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер за Светлината [DOT Заверена] [IP67 Водоотпорен] [ Интегрирани Рефлектор] за Комунални Брод Приколки Над 80 Camper RV Царинење Светлина

2pc Килибар ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер за Светлината [DOT Заверена] [IP67 Водоотпорен] [ Интегрирани Рефлектор]

DEN 252.00

Пристапност
Во достапна форма

УДОБЕН - Нема потреба да се купат рефлексивни лента И од страна на маркерот светла за вашиот камион или приколка.Нашата светла се комбинираат својствата на страна маркер светлина и рефлектор, па вашето возило може лесно да ги исполнуваат барањата од ТОЧКА FMVSS-108. ПОДОБРИ ОД ОСТАТОКОТ - Нашата светла се IP67 оценет што значи, за разлика од другите светла, овие несакани маркер светлата се исто толку удобно на вашиот брод приколка како тие се на вашата работа приколката.ВНИМАНИЕ НА ДЕТАЛИ - Топ ознаки ќе ви овозможи брзо да се ориентираат вашите светла за подобра функција и изглед, погодно жица хранат рецки поедноставување на жица рутирање, и еден студ систем на монтирање значи инсталира е бриз.ВИДЛИВ - висок интензитет ЛЕР е ставен зад светлина растурање објектив дизајниран за да се интензивира светлина излез и опкружен со ефективна физичка акција рефлектор за подобрување на дневно и ноќно видливост.СТЕ се ОПФАТЕНИ - Дизајнирани со вода исцедете дупки, нашата светла се подобро опремени да се справат со кондензација и влага израстоци од други undrained маркер светла, тоа значи појасна светлина, подобри перформанси, како и подолг живот. (1) 3" x 2" Царинење Маркер Светлина.Приколки се како ние работиме и како ние го играат.И за оние кои дестинации има само премногу нешта да се направи пред да се вози долго да губите време да се грижиш за вашиот приколки царинење светла.Но, ако сте со користење на краткотрајни блескаво светилки, може да се прави посета на делови продавница за да го поправи вашиот светла пред да можете да хит на патот.Со долга-трајни сет на LED царинење светла, ќе трошат помалку време, одржување и повеќе време го прави она што го сакаат. (2) 3" x 2" Правоаголни Студ-Планината Рефлектор Царинење Маркер Светло - ЖОЛТО. (1) 3" x 2" Царинење Маркер Светлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент