.

.

6 компјутери M4 x 10 Навој knurled Палецот Завртка Палецот Зафат knob Thumbscrew Атрактивен Дизајн

6 компјутери M4 x 10 Навој knurled Палецот Завртка Палецот Зафат knob Thumbscrew Атрактивен Дизајн

DEN 876.00

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е широко се користат во машини, опрема, инструменти и опрема.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ве молиме брзо да се замени скршен еден со овој thumbscrew. 6 компјутери M4 x 10 навој knurled палецот завртка палецот зафат knob thumbscrew Атрактивен Дизајн.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Тоа е широко се користат во машини, опрема, инструменти и опрема.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Главните карактеристики

Избор на клиент