.

.

HiParty Среќен Роденден Силиконски Калап За Печење, 9.6-Инчен Роденденска Торта Пан Круг Круг Калап Сирење Торта Желе Пудинг Кифла Пица Пита Flan Курва Леб Bakeware Тесто Пече

HiParty Среќен Роденден Силиконски Калап За Печење, 9.6-Инчен Роденденска Торта Пан Круг Круг Калап Сирење Торта

DEN 2179.20

Пристапност
Во достапна форма

Димензија : Оваа мувла целата големина е Д 9.6 *H 1.6 инчен, како што е прикажано на сликата.Материјал : U. S. храна одделение силиконски.Температурата Безбедни од -40 до +230 целзиусови степени.Боја : ITEM COLR СЛУЧАЈНО ги ИСПРАТИЛЕ (можеби не се со иста боја како на сликите).На Роденденската Торта Мувла искажува Среќен Роденден и импресионира вашите пријатели со професионална торта која изгледа како голема како што вкусови.Благодарение на силиконски висока флексибилност тоа е лесно за торта jello објавени .Тоа е лесно да се чисти, како и.

Главните карактеристики

Избор на клиент