.

.

40pcs Тетоважа Кармин Памук Брис, Тетоважа Кармин Цигара Памук Брис, Жените Долготрајни Усна Сјај Памук Брис Мат, Трајни Водоотпорен Течни Не-Стап Усна Сјај, Преносни

40pcs Тетоважа Кармин Памук Брис, Тетоважа Кармин Цигара Памук Брис, Жените Долготрајни Усна Сјај Памук Брис

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

КАРМИН ПАМУК БРИС - Полна боја, свиленкаста на допир, хидратантен и навлажнувачки, со одлични кожата Афинитет, лесно да се создаде усна гризе искушение, покажуваат вашиот најпознатите поставен шарм.Содржи 40 кармин памук брис.ЦИГАРА СЛУЧАЈ ДИЗАЈН : Креативни цигара случај дизајн, се ослободат од стереотипите, жените, исто така може да го носат "цигари" како и мажите, изборот на кул девојки, да стане повеќето персоналните вас.ПРИРОДНАТА ФОРМУЛА : Тетоважа кармин е направен од природни состојки како што се висок квалитет на семе на нафта, високо-квалитетни ozokerite, восок и сл.кои се нежни и не-иритирачки за кожата.Природен восок може да се заклучи во вода и да се одржува долго-траен влага, долго-траен водоотпорен, не-стап првенство, и нема боја исчезнува.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : На кармин е свилен, нежен, лесни и тенки, погоден за четири сезони на шминка, особено за запознавање, шопинг, забави и дружења.Тоа може совршено да се совпаѓаат различни прилики и да ви блесне во толпата.Ова е многу удобен и убава усна шминка.Шминка во секое време, насекаде, да се одржи привлечни.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Скрши памук брис заедно со дел од црвена линија, нека памук брис стојат исправени, и нека течен проток на другиот крај.Потоа користете памук брис да се применуваат еднакво на усните за непречено шминка.Чистење е лесен, брз чистење, само користење на шминка смена, можете лесно да ги отстраните.А+.

Главните карактеристики

Избор на клиент