.

.

Премиер-Линија 9034254 Дрво Завртка, Рамна Глава Филипс, #4 X 1/2 во, Тврда Месинг, Пакување од 25

Премиер-Линија 9034254 Дрво Завртка, Рамна Глава Филипс, 4 X 1/2 во, Тврда Месинг, Пакување од 25

DEN 48.00

Пристапност
Во достапна форма

Глава Тип : Рамна глава филипс.Дијаметар & Должина : #4 X 1/2 инч.Дизајниран за да прикачите дрво на дрво или висат предмети врз дрвената структурирана тела.Карактеристики остар зашилен врв.Во зависност од апликацијата и видот на дрво, пред-drilled пилот дупка е понекогаш е потребно.Дрвени завртки се користи за да се закачите на две парчиња дрво заедно и тие поседуваат посочи совет кој им помага на диск во дрво.Пилот дупки понекогаш се потребни за да се избегне поделбата на дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент