.

.

Рака Синџир Предиво Топката Мобилен Телефон Lanyard Мобилен Телефон Синџир Телефон Загуба Превенција За Врвка За Телефон Падне Превенција Телефон Случај Капка Виси С

Рака Синџир Предиво Топката Мобилен Телефон Lanyard Мобилен Телефон Синџир Телефон Загуба Превенција За Врвка

DEN 96.24

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 240mm.Материјал : кадифен.Боја : КАКО на Сликата.Количина : 1 Pcs.Пакет содржи : 1*Телефон Синџир(само синџир).Количина : 1 Pcs Material : plush Size : 240mm Color : КАКО Picture Package вклучуваат : 1*Телефон Синџир(само синџир)Забелешка : 1.Поради светлината и го следи ефект, бои може да има лесно разлика.2.Ве молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот разбере!.

Главните карактеристики

Избор на клиент