.

.

4700mAh Полнење Случај за Samsung Галакси S21 Ултра Батеријата Случај Тенок Преносни Заштитна Продолжен Покрие Моќ Банка со камерата Леќи на Камерата Заштитник Компатибил

4700mAh Полнење Случај за Samsung Галакси S21 Ултра Батеријата Случај Тенок Преносни Заштитна Продолжен Покрие

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Заштита на вашиот телефон од гребење, носат и солза.работи само со S21 Ултра 5 G видиме.Батеријата случај целосно обвиненија на телефон : 2-3h.Го заштитува вашиот Галаксија S21 Ултра од секој ден се носат.Монтажни Моќ Банка Заштитна Маска.Мека гума дел. 1*Калено заштитна фолија за камерата леќи на камерата.Кликнете прекинувачот за проверување на нивото на батеријата!.8 инчи, НЕ Ела други модели на телефони.5 инчи, или други модели на телефони.Тешко школка backplane и да се подигне работ нуди целосна заштита.Мобилен капацитет : 4700m Ah.LED светло ќе флеш кога се полни.Калено Стакло екран заштитник и 3 D Камера Заштитник вклучени за целосна главата на заштита. 4700m Ah УЛ-тестирани батерија која ви обезбедува сигурен бесплатно во секое време.Номинална капацитет : околу 2800-3000m Ah.Надворешни Копија На Наполнетост На Батеријата.Производ нето тежина : 150g.Само одговара за Samsung Галакси S21 Ултра 5 G 6.5 ЕДЕН (МАКС).Внатрешна се соочуваат со мека ткаенина.8 инчен(САМО поддржуваат Bluetooth безжични слушалки).Текст : USB-C DC 5 V/1.Вграден-во smart чипови за да се заштити вашиот паметен телефон од прегревање, краток спој, со текот на полнење и празнење.2 инчи, s21 плус 6.За целосно полнење на батеријата случај : 3-4h.Батерија Преносни Полнење На Батеријата Случај.полнење случај Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра 5 G 6.Камерата заштита.Ова е пренослив производ, кој може да се носи на авион.Лесен дизајн.Допрете го прекинувачот за 3 секунди за да започнете со полнење!. 4 LED нивото на батеријата индикатори кои ќе ви се знае колку многу енергија ќе треба (025%50%75%100% ).Слим s21 ултра полнење случај со надградена Покрена рамки дизајн, камера за заштита и висок квалитет на backplane може да се заштити вашиот телефон од дневниот гребнатини,носат и солза.

Главните карактеристики

Избор на клиент