.

.

Динг Донг Бебе Дете Момче Девојка Зима Руно Шапка Шамија Earflap Худ Марами Капи

Динг Донг Бебе Дете Момче Девојка Зима Руно Шапка Шамија Earflap Худ Марами Капи

DEN 117.12

Пристапност
Во достапна форма

Надвор Материјал : памук, Плетени Внатре Материјал : Руно.Големина : 0-1 T,1-2 T,2-4 T.Модел : Крава и Жирафа.Миењето На Рацете Приоритетни.Брод од страна на USPS, ќе добиете парцела во 7-12working дена од стандард превозот начин,и ќе добиете парцела во 2-4working дена по препорачана shippingt начин.Ако имате било каков проблем, само нас контакт.Ова е Зима Руно Шапка Шамија Earflap Худ Марами Капи за 0-4 T бебе девојки и момчиња. 2patterns се за изборот : Крава и Жирафа , 3sizes се достапни : 0-1 T,1-2 T, 2-4 T.надворешниот материјал е плетени памук, и внатре материјал е руно.Совршен за доцна есен и зима облечен.Ако имате било каков проблем во врска со оваа точка, ве молам само да се чувствуваат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Избор на клиент