.

.

Vilobos A-Рамка Гира Рек Стојат Компактен 3 Ниво Слободни Тежина Челик Гира Складирање Заградата за Дома Салата (Црна)

Vilobos A-Рамка Гира Рек Стојат Компактен 3 Ниво Слободни Тежина Челик Гира Складирање Заградата за Дома Салата

DEN 892.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјали Направени од тешки челик и готови со црн прав грб за долго-траен перформанси,здрав и стабилен.Компактен Вертикална рамка дизајн на оваа рек ви овозможи лесно да го пристапите и чување на тегови,Погоден за домашна теретана.Заштита Секој складирање решетката има гумена подлога која може да се спречи гребење и заштита на гира.Лимит на тежина на Овој гира решетката може да се одржи до 120 кг,можат да се прилагодат на тегови, од различни големини и тегови.Параметри Целокупната димензии : 11.8"(L)x10.8"(W)x16.9"(H);Бруто Тежина : 7.0 lbs.На секое прашање,pls ни се обратите за помош.Карактеристики : Направен од високо квалитетни материјали,цврсти и стабилни.Вертикална гира рек би можела да спаси повеќе простор.Погоден за вашиот дом салата и канцеларија.Спецификација : Материјал : steel Package Вклучува : гира багажник *1 Overall Димензии : 11.8"(L)x10.8"(W)x16.9"(Ж)Бруто Тежина : 7.0 lbs Function : фитнес тренингот опрема.

Главните карактеристики

  :
Избор на клиент