.

.

Големи Козметички Шминка Организатор со Фиоки и Четка Организатор, Прашина, Вода Доказ Козметика за Складирање се Прикаже Случај, Погоден за Бања Countertop и Спална со?

Големи Козметички Шминка Организатор со Фиоки и Четка Организатор, Прашина, Вода Доказ Козметика за Складирање

DEN 1655.52

Пристапност
Во достапна форма

Супер капацитет одговара за високи шишиња, големи шишиња од вода емулзија, сончање, тонери, изолација крем .Овој козметички складирање кутија со капак е исклучителен подарок за секоја прилика, без разлика дали тоа е роденден, Божиќ, денот на Благодарноста, или било кој празник. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Продавница со сигурни, поддржани од страна на нашите 30 дена без мака за парите назад гаранција.Фиока кабинети, уредно класификација веѓа молив, лак, маски, шминка четка, шминка, прав, накит и многу повеќе.Тоа може да се уредно продавница за нега на кожата производи и козметика на различни големини, и можете да пристапите до одредени предмети што треба во секое време.Кажете збогум на неуредна облекување маса!Направете вашиот облекување маса повеќе елегантна и уредна.Тоа ќе биде прекрасен изненадување за вашата сопруга, мајка, ќерка, пријателка или најблиски.ПРЕНОСНИ СО ВОДА И ПРАШИНА ЗАШТИТА - кристал-како транспарентен капак држи вашата козметика далеку од прашина и вода, се избегнува прашина и вода дамки, и е лесно да се чисти.

Главните карактеристики

Избор на клиент