.

.

Woodu Popsicle Стапови, Дрво Занает Стапчиња за сладолед и поп Одлуки, Восок Стапови, Мешање, DIY Уметности & Занаети, Залихи, Насловна & Училница Уметност Резерви, Градина Labe

Woodu Popsicle Стапови, Дрво Занает Стапчиња за сладолед и поп Одлуки, Восок Стапови, Мешање, DIY Уметности

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Woodu Дрвени Popsicle Стапчиња се направени од високо-квалитетни природно дрво со мазна, чиста и права површина без splinters.Овие Џамбо Дрвени Стапчиња се голем занает објект за возраст од 8 и повеќе.Децата ќе го сакам изработка и украсување слика рамки, кутии, стап, кукли и повеќе.ПОГОДЕН ЗА ЗАНАЕТИ : Постојат различни занает идеи за деца со сладоледи Стапчиња, кои се исклучително креативни и доста лесно за вашиот малку на еден да го направи тоа сам.Нашите Мини Popsicle Стапчиња се најчесто се користи за popsicles и деца занаети, но тие исто така може да дојде во рака како дете-friendly храна skewer, DIY ознака, оган стартер, полите на телесната тежина, и градинарството етикета.ПРИРОДНА БОЈА : пакет на Голем Занает Стапови дојде во природното дрво боја и може да биде обоен или обоени да работат со било кој проект иако како Нашите Џамбо Занает Стапчиња се Biodegradable, дете-безбедно, Не-Токсични, исто така, нашиот Рамни Дрвени Стапчиња немаат штетни хемикалии кои се добри за здравјето.VERSTILE КОРИСТИ : Woodu Проектот Стапови може да се користи за училишните активности, дом, професионална употреба, свадба фан услуги, како и уметнички проект за печат декоративни владетели и исто така овие Popsicle Стапови за Шанса може да се користи за шанса.КУКЛИ И ФОТО РАМКА : Кога вашето дете добива досадно на истите стари играчки, обидете се прави Занает Стап Кукли со Woodu основните Дрвени Popsicle Занаети Стапчиња.Вие може да ги привлече лица и облека на стапчиња со маркери и исто така да ги Прикажете вашиот живот е сеќавања со фото рамка направени целосно од природни боја Дрвени Popsicle Стапчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент