.

.

10pcs/многу M3 M4 M5 M6 Нерѓосувачки челик Рамна Глава Палецот Завртка/Круг Главата Knurling Рака Пресврт Завртка/Рака ги Заостри Завртки-M6,12mm

10pcs/многу M3 M4 M5 M6 Нерѓосувачки челик Рамна Глава Палецот Завртка/Круг Главата Knurling Рака Пресврт Завртка/Рака

DEN 564.00

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет, силни и издржливи.Фиксна компоненти, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Погоден за ограничени области кои треба да се рамна или под површината.Може да обезбеди сила во многу средини и да се обезбеди добра отпорност на корозија.Тоа е широко се користат во домашна и канцелариска техника, комуникациска опрема, брод собранието и други машини индустрии.Вози Стил : None Material : Јаглерод Steel Model Број : M3 M4 M5 M6 Package : Под 50 Pcs Head Стил : Flatis_customized : Yes DIY Материјали : Metalworking Screw Тип : Машина Screws10pcs/многу M3 M4 M5 M6 Нерѓосувачки челик Рамна Глава Палецот Завртка /Круг Главата Knurling Ха.

Главните карактеристики

Избор на клиент