.

.

Главата и Рамениците Шампон За Мажи, Мажи Напредни Серија Сандаловина 2-во-1 Шампон и Балсам, 12.8 fl мл, Пакет на 6

Главата и Рамениците Шампон За Мажи, Мажи Напредни Серија Сандаловина 2-во-1 Шампон и Балсам, 12.8 fl мл, Пакет

DEN 855.36

Пристапност
Во достапна форма

Се препорачува од страна на дерматолозите како #1 бренд за лекување на првут* (*врз основа на обемот на продажбата).Исполнет со мирис на сандаловина, давање на вашата коса богата, топло, и селски мирис.Шампон и балсам комбо мие далеку остатоци со освежувачки пенливата, оставајќи ја косата и скалпот чисти и moisturized.Промовира здрав раст на косата и скалпот здрав.Здрава коса започнува во главата.Се грижи за твое со Главата со редовна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент