.

.

Руменило Во Прав Шминка Четка, Лицето Патување Руменило Четка Круг Главата Лабава Во Прав Со Четка За Concealers Мешање Течни Полирање-Golden

Руменило Во Прав Шминка Четка, Лицето Патување Руменило Четка Круг Главата Лабава Во Прав Со Четка За Concealers

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од синтетички материјали; мека на допир; ова кабуки четка е со одличен квалитет и се вклопуваат вашата шминка лесно и убаво.Густа коса на главата, лесно да се одделат фондацијата во прав.Дебела рачка те прави за контрола на силата на пригоден начин.Мулти-функционални Шминка Четка, совршен за целосна покриеност на прав фондации, минерални спојувањето, убедливо руменило poweders на јаболката на образите и се вклопуваат до косата.Од суштинско значење шминка четка и лесно да се носат.Убавината Алатка : девојки Домот заслужуваат да ја имаат оваа шминка четка во собата.Ова е една од најдобрите фондацијата шминка четка некогаш ќе се купи.Тоа е толку мека, густи и свиленкаста и се однесува фондацијата толку добро.Ќе бидете во љубов со неа.Оваа четка ќе ги надмине вашите очекувања.Вашиот фондацијата ќе изгледа беспрекорно и airbrushed.Не постои начин на кој ќе бидете разочарани.-Чистење Метод : Секој пат по употребата, ги исклучува остатоците од четкање по paper Maintain четка еднаш неделно.Стави на четка во посебно чистење агент, а потоа се мијат по должината на косата.Исплакнете ја со ладна вода за да го чистите.Користете сјајна хартија малку да се очисти водата нагоре.Сув врз сува крпа по tidying.Воздух-сува четка, наместо на сушење под сонцето или со користење на компресор, или тоа може да ја оштети влакната.По чистење со четка, натопете ја во косата балсам за да го ублажи bristles If имате било какви прашања, или имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Ние ќе се вратам на вас 24 часа на ден.Да ви обезбеди со задоволување на шопинг искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент