.

.

CATJUMPS Лук Притиснете Нерѓосувачки Челик, Премија Лук Мелница Лук Притиска Presser, Професионални Мелено Лук Минсер со Силиконски Лук нож за лупење и Чистење со Четка за

CATJUMPS Лук Притиснете Нерѓосувачки Челик, Премија Лук Мелница Лук Притиска Presser, Професионални Мелено Лук

DEN 376.56

Пристапност
Во достапна форма

6 унца Боја : Сребро Лук Притиснете Големина на : 17*4.ИЗВОНРЕДНИ ДЕТАЛИ ЛУК ПРИТИСНЕТЕ √ Лесно да притиснете √ Анти- ' рѓа √ Голем капацитет лук комори √ Лесно се чисти лукот притиснете Пакет Вклучуваат 1 x Лук Притиснете : mince и здроби лукчиња, ѓумбир, чили, итн 1 x Чиста Четка : чисти лукот притиснете, други мали делови, како што се тастатури и копчињата 1 x Лук нож за лупење силикони цевка ролери : лупено лук 1 x Складирање торба : чување на кујнски алатки 1 x упатството за Корисникот : ѕ операции кои демонстрираат како да ги користат нашите лук минсер поставите Спецификација Материјали : нерѓосувачки челик и високо-одделение цинк легура Производ Тежина : 10. 【УДОБНО ДА ПРИТИСНЕТЕ 】рачката на овој голем лук притиснете е удобен и лесен за употреба.Не само што е на прес-добро дизајниран и произведенмногу здравно шарки делови се движат лесно.Ако сте во потрага за алатки кои ќе траат цел живот, си ги најде.Пилинг и choppering можат да бидат досадни и неуредна работа.Професионални Лук притиснете нерѓосувачки челик може да mince и здроби лукчиња, но, исто така, го скрши ѓумбир, чили, coriander семе, ким, семиња или црн пипер, итн.【ПРОИЗВОД КОРИСТЕЊЕ】На лук притиска сет вклучува рѓа-доказ лук минсер.Кликнете " Додај во Кошничката сега и да уживате во нашиот не-прашања, побара 100% задоволство гаранција!Доколку имате било каков проблем со вашиот лук нож за лупење и хеликоптер, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена или враќање на средствата.Намалување на подготовка на храна пати, така што ќе може да се фокусира на создавање на јадења на исто ниво со професионални готвачи.Тоа има голема потпора и тоа функционира!Лесно да притиснете тоа не се бара дополнителна сила или притисок.

Главните карактеристики

Избор на клиент