.

.

Проф. д-р Теал е Сјај & Зрачења со Витамин Ц & Цитрус Етерични Масла Чиста Epsom Сол Впива Решение 3lbs Пакување од 2

Проф. д-р Теал е Сјај & Зрачења со Витамин Ц & Цитрус Етерични Масла Чиста Epsom Сол Впива Решение 3lbs Пакување

DEN 117.36

Пристапност
Во достапна форма

Проф. д-р Теал е Чиста Epsom Сол Впие Решение обезбедува совршен trifecta за комплетна нега на кожата и мускулите олеснување.Постигнат блескав и младешка кожа од ефекти на Витаминот Ц да имаат Корист од подигнување на вашиот духови кои цитрус етерични масла се обезбеди.На совршено формулиран комбинација од алое вера, шеј путер и Витамин Е, ќе хидрат и придавам влогови на вашата кожа.Доаѓа како пакет на две 3 lb кеси.Д-р Теал е Сјај & Зрачења колекција комбинира Чиста Epsom Сол, кој е познат за да се ревитализира уморни, achy мускули, со Витамин Ц и Цитрус Етерични Масла да се обезбеди блескав, moisturized кожата и да се подигне вашиот духови.

Главните карактеристики

Избор на клиент