.

.

Лента Логика Круг Мејлинг Етикети, 1 1/2, Јасно, 1000/Ролна

Лента Логика Круг Мејлинг Етикети, 1 1/2, Јасно, 1000/Ролна

DEN 922.08

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за запечатување коверти, мејлинг парчиња и подарок кутии.Транспарентен така графика покаже преку.Достапни перфориран за полесно отворање. 1 1/2" Јасно Круг Мејлинг Етикети.Одлично за запечатување коверти, мејлинг парчиња и подарок кутии.Транспарентен така графика покаже преку.Достапни перфориран за полесно отворање. 1000 labels по тркалаат, 1 тркалаат по случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент