.

.

Складирање Полица Бања Складирање Агол Кат Кабинет со Вратите и Полиците Бања Полица Тоалет Ноќни Табела Завршувањето Складирање Полица, D-J, г, 4

Складирање Полица Бања Складирање Агол Кат Кабинет со Вратите и Полиците Бања Полица Тоалет Ноќни Табела Завршувањето

DEN 1908.00

Пристапност
Во достапна форма

⋆ 4. Убаво декорација на вашиот дом што изгледа одлично во multilayer складирање и кабинети и полици бања полица панел самостојна полиците. ⋆ 3. Модерна бања мебел е погоден за мали простори, лесно да се движите или пренесувајте; складирање единици со вратите и полиците, се сече на правото големина за да се задржат екстра тоалетна хартија и крпи; идеален за бањи помеѓу бања и тоалет. ⋆ 2. Мали кабинети во бањата, тесниот бања кабинети стојат слободни за чување на тоалетна хартија и бања прибор. ⋆ 1. Изработени од еколошки материјали, тоа е лесен, водоотпорен, moistureproof, nontoxic, невкусна, никогаш не се избледени, безбеден и еколошки, работат добро во бањата. ⋆ Приоритетни материјал, безбеден за употреба, и пофини во процесот.Тоа е солиден, лесен за чистење, лесно да се соберат, заштедува простор и го прави најголем дел од вашата соба.Прекрасен изглед, здрав и издржлив, лесен за чување, лесно да се откажам, додадеме модерна чувствуваат било room Model : Мултифункционален rackmaterial : plastic Installation метод : Земјиште type Color : Нордиските во прав, Нордиските сина, Нордиските каки, contrast Applicable простор : бања, дневна соба, спална соба, study Please овозможи 1~3cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодарам.Ве молиме да се свесни дека постои мала боја разликата се должи на снимањето на животната средина и осветлување проблеми.Не содржи декоративни елементи прикажани во производот фотографија.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Практичност, купи оваа полица, не грижете се за простор не е доволно.

Главните карактеристики

Избор на клиент