.

.

Trianium (3 Пакети) Компатибилен со Apple iPhone 11 Екран Заштитник, iPhone XR Екран Заштитник, Премиум HD Јасност 0.25 mm Калено Стакло Филм За iPhone 11 / XR w/Инсталација Усогласување Случа

Trianium (3 Пакети) Компатибилен со Apple iPhone 11 Екран Заштитник, iPhone XR Екран Заштитник, Премиум HD Јасност

DEN 155.76

Пристапност
Во достапна форма

- Случај Пријателски.Нула Доказ - Ова трајни екран заштитник постојано го штити вашиот екран од гребење, scuffs, и влијанија.Исто така, доаѓа стандард со целосно натоварен комплет за брза и лесна инсталација искуство.Излупете исклучите заштитен слој (со загуба) од екран заштитник пред примена на телефонот.Криви-edge дизајн е направен помал од големината на екранот на вашиот уред за да се обезбеди несакани пилинг или жуборот се појавуваат околу рабовите. Само за покривање на рамна површина на i Phone екран.Исчистите екранот на телефонот темелно користење на wet & dry брише пред инсталацијата.Криви-edge дизајн е направен помал од големината на екранот на вашиот уред за да се обезбеди несакани пилинг или жуборот се појавуваат околу рабовите.Ова помага да се спречи заштитник од overlaying овие криви работ која може да доведе до несакани меурчиња или пилинг до околу рабовите.Ако меурчиња се присутни, користете squeegee или тешко картичка за да им помогнам на меур од центарот далеку до работ на екранот на телефонот.1" Екранот. - Не е на раб до раб заштитник.Неспоредлив Conveinece - Заштитна hydrophobic и oleophobic слој го штити вашиот екран од отпечаток на интерпункција и течни остатоци.Имајте на ум.Излупете исклучите заштитен слој (со загуба) од екран заштитник пред примена на телефонот.Ако меурчиња се присутни, користете squeegee или тешко картичка за да им помогнам на меур од центарот далеку до работ на екранот на телефонот.Поради криви-edge дизајнот на i Phone XR & i Phone 11, нашиот екран заштитник е направен за да биде малку помали од реалната екранот на вашиот уред.

Главните карактеристики

Избор на клиент