.

.

DEWIN Синџир Покрие - Велосипед Синџир Chainstay Guard Мека Велосипедизам Велосипед Велосипед Рамка Синџир Остане Подлога Заштитник Guard Покрие 1pc

DEWIN Синџир Покрие - Велосипед Синџир Chainstay Guard Мека Велосипедизам Велосипед Велосипед Рамка Синџир Остане

DEN 196.56

Пристапност
Во достапна форма

1. Удобен и Практичен : Велосипед Синџир Маска може да се користи за да се заштити вашиот синџир од се оштетени со притискање на синџир престој. 2. Водоотпорен : велосипед синџир покрие со кука и јамка поправи. 3. Издржливи и Мека : Црна Рамка Синџир Остане Подлога е направен од висок квалитет на materail. 4. Fitment : за дијаметар ≤2cm. 5. Лесен за Користење : мал прилог е лесен за употреба и да ги отстраните.Fetures : 1. Удобен и Практичен : Велосипед Синџир Маска може да се користи за да се заштити вашиот синџир од се оштетени со притискање на синџир престој. 2. Водоотпорен : велосипед синџир покрие со кука и јамка поправи. 3. Издржливи и Мека : Црна Рамка Синџир Остане Подлога е направен од висок квалитет на materail. 4. Fitment : за дијаметар ≤2cm. 5. Лесен за Користење : мал прилог е лесен за употреба и да ги отстраните.Спецификации : Materail : нуркање Neoprene Боја : црна Димензии : 21.8 см(должина) x 10.5 см(ширина), Fitment : за дијаметар ≤2cm Пакет се Вклучени : 1x Велосипед синџир капак.

Главните карактеристики

Избор на клиент