.

.

Kapoosh Batonnet Нож Блок, Светлина Дабови Woodgrain

Kapoosh Batonnet Нож Блок, Светлина Дабови Woodgrain

DEN 646.80

Пристапност
Во достапна форма

Универзална складирање, ви овозможува да внесете ножеви насекаде.Карактеристики 2 групи за да ги собере ножеви со ножеви и до 5 и 8 инчи долго.Храна-одделение пластични flex прачки нема да чип или намалат вашиот нож ножеви.Патентирана флекс прачка технологија согласува да облик на секој нож и ја држи во место.Flex прачки се отстранува и топ-управување со машина за миење садови безбедно.Kapoosh нож блокови се земе расправаме надвор од чување и организирање на вашите ножеви – нема повеќе rummaging преку фиока полн со неусогласеноста на прибор за јадење или пребарување за да го најдете досаден слот во традиционалните дрвени нож блок.Од вашата стандардна готвач е нож или boning нож во кујната shears или усовршувајќи челик, има место за секој облик и големина во Kapoosh.Ако имате кујна и користење ножеви, ова slotless нож блок е за вас!Со својот патентиран род технологија согласува да обликот на секој нож и ја држи во место било каде во блок, што го прави полесно да се меша и натпревар нож сетови.Храна-одделение flex прачки нема да чип или намалат вашиот нож ножеви.Flex прачки се отстранува и топ-управување со машина за миење садови безбедно.Не-пропадна гумени нозе задржи блок од лизгање.Блок обвивка карактеристики мазна Светлина Дабови Woodgrain заврши дека лесно се брише чисти.Обидете се универзални, се организираат и да ги чува сите ваши ножеви блок!.

Главните карактеристики

Избор на клиент