.

.

Преносни Менување Пелена Подлога за Бебе Менување на Мат На-На-Go, Шик Удобно и Практично со Поместена Главата на Перница - Практични Џебови - Водоотпорен и Монтажни ?

Преносни Менување Пелена Подлога за Бебе Менување на Мат На-На-Go, Шик Удобно и Практично со Поместена Главата

DEN 348.72

Пристапност
Во достапна форма

ЛЕСНО е ДА се ЧУВА ЧИСТ И СЕКОГАШ ИЗГЛЕДА ДОБРО, Избришете ја надолу со бебе избрише и за поголеми, потешки мензи, тоа може да биде рачно или со машина изми и сушени на воздух.Избрише чисти менување на мат има монтажни крилја правејќи го овој погоден за секоја површина може да се замисли.Тоа спортови бебе менување подлога на 26x10".

Главните карактеристики

Избор на клиент