.

.

Sinjimoru Swappable Мобилен Телефон Рака Потпирач за Безжично Полнење Компатибилен Телефон Прст Држач за iPhone 12 & паметни телефони. Sinji Планината Зафат, Clementine

Sinjimoru Swappable Мобилен Телефон Рака Потпирач за Безжично Полнење Компатибилен Телефон Прст Држач за iPhone

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

SWAPPABLE SINJI ПЛАНИНАТА СЕРИЈА КОМПАТИБИЛНОСТ : планината парче е компатибилен со монтажни телефон паричник, телефон стисокот на рака, и автомобил на полначот на планината за безжично полнење.АНТИ-КАПКА СОЛИДНА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ДРЖАЧ за на РАКА ЗА РАКА : Овој телефон прстот на носителот може да се користи како телефон јамка околу рака за една рака операција за да спречите телефонот од фрејмови.СИЛНА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН СТОЈАТ НА БИРО : Тешко, но флексибилен силикони бенд ќе обезбеди не само на мобилен телефон зафат носителот но, исто така, биро за телефонот застане на долг рок на употреба.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ НА SINJI ПЛАНИНАТА ЗАФАТ : Тоа стапови на задниот дел на i Pad, со што ќе овозможи таа да се користи и како таблет стојат & i Pad застане на носителот, како и i Phone стојат на биро.ПАКЕТ & ГАРАНЦИЈА : пакетот вклучува S-Зафат за Sinji Планината x1, Планината x1, 3 M лента x1, Асистент Лепило Филм x1, прирачник x1. Sinjimoru нуди 90 дена гаранција за сите наши производи.Ве молиме слободно контактирајте со нас : ).

Главните карактеристики

Избор на клиент