.

.

zgs78hh Ps5 De/Uhd Домаќин Круг База Заграда, P5 Игра Конзола Заградата + Безжични Gamepad Две Седишта Полнач

zgs78hh Ps5 De/Uhd Домаќин Круг База Заграда, P5 Игра Конзола Заградата + Безжични Gamepad Две Седишта Полнач

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

✿Наменета за PS5 дигитални и CD-ROM-от. ✿Постојат 2 се справи со држачи за полнење и наполнете 2 PS5 се справува во исто време. ✿Со енергија настава, ја преземе власта од USB порта на предниот дел на домаќинот со приложена Тип-C полнење кабел, и текст 5 V2 A, 5 V2*1 A. ✿P5 игра конзола заградата + безжични игра контролер две седишта полнење. ✿Поддршка индикаторот за полнење.Црвено светло за време на полнењето и зелено светло по целосно наполнета.Карактеристики : Материјал : ПВЦ Кукла : стан 16.2*4.7*26.5 cm/6.4*1.88*10.6 in Color : Како слики shown Quantity : 1pcs/set Package вклучува : 1*Две седишта пополнување.

Главните карактеристики

Избор на клиент