.

.

Raxinbang Куче кревети SUV Брановидни Хартија Мачка Нула Одбор Мачка Отпадоци Мачка Ноктот Играчка за да се Спречи Помине Деформација Не Фати Мебел домашно Милениче Мач?

Raxinbang Куче кревети SUV Брановидни Хартија Мачка Нула Одбор Мачка Отпадоци Мачка Ноктот Играчка за да се

DEN 4992.24

Пристапност
Во достапна форма

Име : SUV седан мачка нула одбор.Материјал : еколошки брановидни хартија.Димензии : должина : 60cm, ширина : 30cm, висина : 26cm.Функција : Мачка може да се потпира на мачка отпадоци, игра, мелење на мачката ноктот за да се спречи деформација на мачка ноктите, така што мачката не гребење на мебел троседот.Класичен SUV модел има пространа внатрешност.Мачката гребење плоча има криви дизајн, што е повеќе погоден за мачки.Постојат многу начини да се игра мачки за да имаат добро време.Име : SUV седан мачка нула одбор.Материјал : еколошки брановидни хартија.Димензии : должина : 60cm, ширина : 30cm, висина : 26cm.Функција : Мачка може да се потпира на мачка отпадоци, игра, мелење на мачката ноктот за да се спречи деформација на мачка ноктите, така што мачката не гребење на мебел троседот.Класичен SUV модел има пространа внатрешност.Мачката гребење плоча има криви дизајн, што е повеќе погоден за мачки.Постојат многу начини да се игра мачки за да имаат добро време.

Главните карактеристики

Избор на клиент