.

.

Shareway KI04 K104 Замена на Лаптоп Батеријата Компатибилен со HP Павилјон 14-ab000 15-ab000 17-ab000 17-g000 Серија P/N 800049-001 800050-001 800009-241 800010-421 HSTNN-LB6R HSTNN-DB6T HSTNN-LB6S

Shareway KI04 K104 Замена на Лаптоп Батеријата Компатибилен со HP Павилјон 14-ab000 15-ab000 17-ab000 17-g000

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Капацитет : 2600m Ah Напон : 15.2 V Боја : Црна.Компатибилен P/N : 800050-001 800049-001 800010-421 800010-422 800009-241 800009-421 HSTNN-DB6 T HSTNN-LB6 R HSTNN-LB6 S HSTNN-IB6 X KI04 K104 TPN-Q158 TPN-Q159 TPN-Q160 TPN-Q161 TPN-Q162 TPN-Q163. Одговара лаптоп модел : Pavilion14 15 17 серија 14-ab000 14 -ab100 15-ab000 15-ab100 15-ab200 15-ab157nr 15-ab223cl батеријата 15-an000 15-an100 15-an051dx 17z-g000 star wars 17-g100 17-g200 17-g192dx.CE-/FCC-/Ro HS-Уверение за безбедност.Строги упатства за компатибилност и стандарди за усогласеност за безбедност на производите и животна средина безбедност.Обичај услуга : 24 x 7-мејл поддршка ,12 месеци гаранција и 30 дена гаранција за враќање на парите.Забелешка : Ако има било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме среќни да ви помогнат.Контакт со нас преку следете чекор : ве Молиме кликнете на продавачот продавница на десен агол "постави прашање"и да се јавите на продавачот директно.Компатибилен Дел Броеви : 800009-241 800010-421 800049-001 800050-001 HSTNN-DB6 T HSTNN-LB6 R HSTNN-LB6 S KI04 TPN-Q158 TPN-Q159 TPN-Q160 TPN-Q161 TPN-Q162 Компатибилни Модели : HP Павилјон 14-AB000, 14-AB100, 14-AB000, 14-AB100 14 T-AB000, 14 T-AB100, 14 T-AB000 HP Павилјон 15-AB000, 15-AB100, 15-AB200, 15-AB500, 15-AK000, 15-AK100 NE, 15-AB000 AU, 15-AB100 TX, 15-AN001 TX, 15-AN001 LA, 15-AN002 TX, 15-AN003 TX, 15-AN004 TX, 15-AN005 TX, 15-AN006 TX, 15-AN007 TX, 15-AN008 TX, 15-AN009 TX, 15-AN010 TX HP Павилјон 17-G000, 17-G000 NA, 17-G000 NC, 17-G000 ND, 17-G000 NF, 17-G000 NK, 17-G000 NV, 17-G000 UR, 17-G001 NA, 17-G001 NF, 17-G001 NK, 17-G001 NU, 17-G002 NA, 17-G002 ND, 17-G002 NK, 17-G002 NO, 17-G002 NS, 17-G003 NG, 17-G003 NK, 17-G003 NM, 17-G003 NO, 17-G003 NS, 17-G003 NU, 17-G003 UR, 17-G004 NK, 17-G004 NO, 17-G004 UR, 17-G020 NR, 17-G020 NZ, 17-G020 UR, 17-G021 NF, 17-G021 UR, 17-G022 UR, 17-G023 NG, 17-G024 ND, 17-G024 NG, 17-G024 UR, 17-G025 DS, 17-G025 ND, 17-G026 DS, 17-G026 NA, 17-G026 UR, 17-G027 DS, 17-G027 UR, 17-G028 DS, 17-G099 NR HP Павилјон 17-G005 NA, 17-G054 UR, 17-G056 UR, 17-G057 UR, 17-G061 UR, 17-G062 UR, 17-G070 CA, 17-G077 CL, 17-G084 CA, 17-G099 NR, 17-G101 AU, 17-G101 AX, 17-G102 AU, 17-G102 AX HP Павилјон 17-G100, 17-G100 NA, 17-G193 UR, 17-G194 UR, 17-G195 NG, 17-G195 UR, 17-G196 UR, 17-G198 UR, 17-G199 NR HP Павилјон 17 T-G000; HP Павилјон 17 T-G100; HP Павилјон 17 Z-G000; HP Павилјон 17 Z-G100 HP ЗАВИСТ 17-S000 17-S100 17 T-S000 17 T-S100.

Главните карактеристики

Избор на клиент