.

.

2x TNE Лице Перница Маска, 1x Леќа Подлога, 2x Thumbstick Капа за Oculus Потрагата 2 | 2 Пакет Силикони Лицето Маска w/ Контролер Палецот Костец & Леќа Прашина Заштитник Додатоци за

2x TNE Лице Перница Маска, 1x Леќа Подлога, 2x Thumbstick Капа за Oculus Потрагата 2 | 2 Пакет Силикони Лицето

DEN 382.80

Пристапност
Во достапна форма

✅ Специјални направени за Oculus Потрагата 2 обраснат силикони око маска додатоци чисто, удобно, пот-доказ и хигиенски; Овие се силиконски маски кои одат над вашиот VR лице перница на вашиот Oculus Потрагата 2. ✅ Карактеристики Вклучуваат : тапацир, шок апсорпција, нула отпор, да се загрози отпор и да не се лизга својства. ✅ Заштита : Заштита на вашата опрема од влијанија и влијание, и го продолжи својот животен век; употребата на силиконски материјал е мек и совршено се вклопува. ✅ TNE Ви Дава Повеќе : Вклучува 2x лице опфаќа, 1x леќа прашина маска подлога и 2 пар на thumbstick рокер капи кои ви даваат дополнителна потпора за вашите палци. ✅ Задоволство guarantee - ако не сте 100% задоволни ни e-mail за целосна наплата; вашето задоволство е наш врвен приоритет и секогаш. 2x Силикони направени се соочуваат со маски. 1x Прашина отпорни леќа подлога. 2 Пар на thumbstick рокер капи.

Главните карактеристики

Избор на клиент