.

.

YGCBL Количка,Рециклирање и Возила за Комунални Услуги Медицински Количка со Тркала, Спа Салон за Убавина, Фризерски Алатка за Боење Складирање Количка со Фиоки,3 Сло?

YGCBL Количка,Рециклирање и Возила за Комунални Услуги Медицински Количка со Тркала, Спа Салон за Убавина, Фризерски

DEN 1771.20

Пристапност
Во достапна форма

☞Повеќенаменски Берберот Количка : Совршен за Убавина, Тетоважа, Ноктите Техничари, Пет Groomers и Други значења. ☞Универзална Макара Дизајн, Лесно да се Движите. ☞User-Friendly Притисни Дизајн, Лесно да се Движите, Парапет Дизајн, Спречување на Предмети од Паѓање,. ☞Преносни Отпад Бин, Отстранлив, Лесен за Чување. ☞Материјал : Abs Материјал, Безбедно и Не-Токсични, Лесен за Чистење. ☞Име На Производ : Количка♢♦♦Боја : Слика Боја.♢♦♦Пакување : ♢♦♦Количка X1,(Појавување На Производот во Производот Сликата Не е Вклучена во Пакетот).♢♦♦Answer : ___________________________ Note : ☞Забелешка : Големината е Рачно Мери, Ќе Има Мала Разлика во Големината, ве Молиме обратете се на Вистинскиот Објект,Време на Испорака 10-15 Дена.♢♦♦Прирачник за Мерење, Ќе Има 1-3 Cm Грешка, ве Молиме да се Разбере.♢♦♦Ако Мала Мирис е Нормално, Тоа Ќе Исчезне во Рок од Два до Три Дена.♢♦♦Поради Светлина и Лични Разлики во Боја Разбирање, Ќе Има Мал Боја Разлика, во Вид Преовладува.♢♦♦Топло Совети : Ако Примите Несоодветни или Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш,Поддршка на Повеќе Набавки.

Главните карактеристики

Избор на клиент