.

.

Ураганот Свеќа Носителот Стакло Сочувство Подарок за Загуба на Близок Жалост Подароци Спомен Свеќа Отвори Заврши Стакло, Дно Цилиндрични Стакло, Стакло Светилка С

Ураганот Свеќа Носителот Стакло Сочувство Подарок за Загуба на Близок Жалост Подароци Спомен Свеќа Отвори Заврши

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Во меморијата на некој близок : Осветлување свеќа означува меморијата на некој близок живее и изгореници светла.Нашиот спомен свеќа носителот прави свеќа-осветлување удобен и стилски.Безбедно и сигурно база за свеќи : Свеќи лесно може да го нарушат и да предизвика пожар.Опремен со здрав база и цврст материјал стакло, нашиот сигурен votive свеќа носителот помага да се спречи ова.Порака која допира срцето : Спомените,да се Потсетиме на луѓето и работите ,ние се одржи почитувани.тие донесе насмевки ,laugher, а понекогаш и во солзи,секогаш сакаше,никогаш не заборава,засекогаш пропуштена.Исполнет со елеганција : Прекрасните во неговата едноставност, нашите декоративни сочувство свеќа носителот изгледа софистицирано со своите покори елеганција.Тоа мешавини лесно со постојните дома декор.Жалост подарок за да се покаже грижата : Помогне на некој се одбележат животот на еден изгубен кожен пријател.Нашите шик спомен подарок свеќа носителот нуди прекрасен начин да утеха една во жалост пријател или семејството.А.

Главните карактеристики

Избор на клиент