.

.

VOOPET Лажни Трева Килим Трева Куче Обука Подлога - Затворен Куче Potties Reuseable и Лесен за Чистење на Вештачка Трева Кученце Куче Медиокритет Пишам Подлога

VOOPET Лажни Трева Килим Трева Куче Обука Подлога - Затворен Куче Potties Reuseable и Лесен за Чистење на Вештачка

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Исчисти е исто така многу лесно, само исплакнете ги со сапуница вода.Трева е многу мека на допир, и кучето е шепи нема да се заглавени во мека трева, го симулира реалниот трева средина за да се овозможи удобна околина за вашето куче.

Главните карактеристики

Избор на клиент