.

.

imluckies Магнетни Телефон Носителот База Компатибилна со iPhone 13 12 MagSafe, [Отстранлив & Безжични Полнење] Метална Плоча Дизајнирана за P-Приклучок & Телефон да Ѕвони Стојат[

imluckies Магнетни Телефон Носителот База Компатибилна со iPhone 13 12 MagSafe, [Отстранлив & Безжични Полнење]

DEN 297.60

Пристапност
Во достапна форма

【Професионални и Исклучителни】Специјално дизајнирани за i Phone 13, 13 Про, 13 Про Max, 13 Мини, 12, 12 Про, 12 Про Max, 12 Мини или телефон случај со магнетни додека сакате да го користите телефонот ѕвони носителот или на телефон застане. 【Ултра-Тенок Дизајн】Оваа тенка P-Приклучок База на вградениот магнети е пренослив.Тоа само ја зголеми од 1 цм (0.4 инчен).Не го попречат вашиот нормална. (Овој производ НЕ вклучуваат P-Socke.т). 【Пренослив Дизајн】Додека го користите телефонот ѕвони носителот и сакате да безжичен полнач, можете лесно да ги тргнеме тоа и го полните телефонот. 【Широк Practicability】може да се држи P-Приклучок, ѕвони телефонот носител(не квадратни телефон носителот), круг телефон зафат.Оваа база се направи вас погодност за користење на P-Штекер. 【Она што Ќе Добиете за】1* imluckies магнетна база компатибилна со i Phone 12 серија или телефон случај со магнетни функција, и нашите внимателен услуга на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент