.

.

CHICTIE Хром Туш Завеса Прстени, Надградени Метал Туш Завеса Куки за Бања Туш Род, од не ' Рѓосувачки Челик Рѓа-Отпорни Туш Прстени Закачалки, Сет од 12, Сребро.

CHICTIE Хром Туш Завеса Прстени, Надградени Метал Туш Завеса Куки за Бања Туш Род, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

'РЃА ОТПОРНИ - не' Рѓосувачки челик туш завеса куки прстени може да трае и повеќе години, мазна полиран површината, лесно да глајд модели на туш завеса прачки и напнатост прачки туш куки за секоја соба бања.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ - Пакет од 12 парчиња хром туш прстени за завеса во јасна складирање кутија, изгледа класичен и оди одлично со секоја завеси и прачки и стилски да одговара на било какви décor стил,дома хотел внатрешна / надворешна употреба.Преуредување на вашиот бања со само еден допир!Започнете со овие забавни и декоративни туш завеса куки прстени!Тоа е брз и луксузен начин да се освежи и да го промените изгледот на бања, моќ соба, тоалет, господар бања, детска бања, гостин suite или хотел бања без голем трошок, специјално дизајнирани за стан, дома и други бања теми како што се океанот, плажа, навигација, etc PRODUCT СПЕЦИФИКАЦИЈА И КАРАКТЕРИСТИКИ : ★ 100% нова состојба, многу е лесно да се инсталира★ Вредност пакет,поставување на 12 парчиња, уживаат брз, едноставен, флексибилност и лесно се инсталира начин за додавање на елемент на убавина да се бања★ не 'Рѓосувачки челик и сребро туш куки,анти-' рѓа/рѓа доказ,корозија-Слободен ★ Полиран кука површината за одличен изглед и триење на Free / лесно Планирам ★ Креативни и симпатична поглед може да декоративни вашата дневна соба,спална соба,здрав соба, Детската соба, Одмор, Одмор inns бања и така натаму, исто така, може да се користи на отворено,голема корисни подароци за пријатели.ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ "Chictie" БРЕНД Вреди за парите !Ние се фокусирани на производство на туш завеса куки/завеса tiebacks внатрешна/надворешна дома декорација многу години,ние целосно да знаете што ви треба,сите наши производи се 100% КВАЛИТЕТ ЗАГАРАНТИРАНА!Нашите производи се направени од високо квалитетен материјал и по неколку проверки/тестови,тие се издржливи,добар квалитет може да трае многу years We само дизајн новина и креативни производи за кои тешко може да се најде во друго место,може да се каже збогум на старата традиционална куки и се надополни изгледот на вашиот завеса во стилски way Warm истакна : Ние само го продаде ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ производи,може да најдете на сличен/ист стил производи на други брендови во многу ниска цена,ве молиме да бидат сигурни и доверба нас,по купи ќе ги знаат нашите производи квалитет нема да ве изневерам!Ако имате било какви проблеми или прашања ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви помогне вас како е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент