.

.

Laco Markal 96820 Бела Вентил Акција Боја Маркер (Пакување од 12)

Laco Markal 96820 Бела Вентил Акција Боја Маркер (Пакување од 12)

DEN 619.44

Пристапност
Во достапна форма

Вентил Акција е брзо сушење течна боја маркер кој овозможува долготрајни, носат - и времето-отпорни знаци дека се безбедни за речиси секоја површина.Како најпознатите разноврсна течна боја маркер во светот, xylene-слободен боја го намалува корисникот здравствени ризици и е достапен во 18 храбар и флуоресцентни бои за точни знак за идентификација.БЕЛА БОЈА.Вентил Акција е брзо сушење течна боја маркер кој овозможува долготрајни, носат - и времето-отпорни знаци дека се безбедни за речиси секоја површина.Како најпознатите разноврсна течна боја маркер во светот, xylene-слободен боја го намалува корисникот здравствени ризици и е достапен во 18 храбар и флуоресцентни бои за точни знак за идентификација.БЕЛА БОЈА.

Главните карактеристики

Избор на клиент